My holky co moc přemýšlíme. A ještě o tom píšeme.

14. dubna 2011 v 23:06 | Lil |  oh Lilian
Občas mám chuť to internetové psaní, zvlášť na téhle konkrétní stránce, zabalit. Moje smůla je, že absurdity blog nejde smazat. Absurdní. Když mi admini z blog.cz svěřili do péče tuhle adresu, nějak se nedomyslelo, že stará majitelka, která ji nepoužívala, má jediná právo na zrušení. Potvrzovací formuláře chodí na její email. Logicky tedy ten email nemůžu změnit ani já. A vlastně teď přesně nevím, z jakýho důvodu se tím tady zaobírám. Řešít to nehodlám a funguju tak už spostu věků. Asi aby nestála řeč.
On the other hand, tohle odpadiště keců bych dobrovolně ani odstranit nemohla. Je tu příliš velké množství vzpomínek. Až moc hysterických výlevů, šťastných nálad, smíšených pocitů. Znáte to. Všechny ty stavy, který nedáváte najevo před reálnými lidmi. Protože to ani nejde.

Zmatenost posledních dnů dosáhla krajně nepříjemného bodu. Odkdy se gayové žení se ženami? Odkdy se snaží flirtovat se slečnami. To za to prodávání smradlavých voňavek dostávají tolik peněz, že jim stojí za to veřejně se ztrapňovat? To mu nevadí, že já vím, co on ví, ale dělá, že není nic k vědění?
A odkdy je normální, že vás lituje váš bývalý sex idol. Proč by mě mělo zajímat, že je teď na jedné straně s "ex nejlepším něco víc kamarádem" a mě má za naivní zamilovanou chudinku, která nepřekousla odmítnutí? Ve které době kamenné se tahle zatracená chyba stala? .. Chtěla jsem mu prostě jen zatřepat hlavou a křičet: Co blázníš, jsem přece tvůj nejlepší erotický sen !!!!!!!
Proč jsou to takoví tupci, kteří všechno překroutí a vy můžete vysvětlovat a obhajovat se jak chcete. Proč po větě: "Já jsem s ním ale nechtěla žádný oficiální vztah" mi dá ruku na stehno a tonem pro trotly odpoví: "To mi nepovídej Lils" .. Fuck. Evidentně teda nemám právo na svou pravdu. Evidentně je správná pouze verze "ex nej", protože mi naivní nemáme na svou verzi nárok. Zkazila jsem přece jedno velké přátelství!!! Nikoho už nezajímá, že já bych si nikdy nezačala. Že jsem se jen vezla s ním. Na to se nikdo neptá. Evidentně jsem piča. Evidentně je všechno evidentní.
A já nevím co chci a vyčítám si svoji hysterii. Nerozhodnost. Tupost. Hodnota tohoto článku? Rači nepřemýšlet.

Já to vlastně chápu. Svalit vinu na druhýho je tak jednoduchý. Tak kurevsky jednoduchý, že si u mě teď ten největší tragickej malej podvraťák, kterýho pro svoje vlastní dobro nechci potkat dřív než za půl roku.
easy peasy.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama