Trochu moc vášně, trochu málo přehlednosti

4. ledna 2011 v 16:53 | Haley |  blabla
abs
Od Silvestra se toho tolik stalo, že ani nevím co vyprávět. Jen to, že jsem neskutečný psychouš a zase jsem z toho měla dva dny tak trapné stavy úzkosti, že jsem nemohla skoro jíst a zhubla asi tři kila. Nemožné, co já vyvádím. *WALL*
Pamatujete si na milion příběhů o "tom, o kterém nemluvím"? Tak ten má prosím dvojče. JO. Budeme mu tak i říkat. S dvojčetem jsem strávila skoro celý Silvestr. Náš tanec, při kterém ze mě skoro spadlo tričko a jeho ruka mě objevovala jako Ameriku nejspíš zaujal mnoho přítomných v sále... Po nějaké době se ukázal "ten o kterém nemluvím". Vzal si mě stranou a pronesl nějaké ty komplimenty. Potom mi pošeptal, že se omlouvá a dal mi pusu. Pusu. JO.

Nic to nemění na tom, že má stále svou "rozkošnou" přítelkyni, ale velice to změnilo náš dvouměsíční vzájemný ignorantský postoj. Dokonce spolu sdílíme i sedadlo v autobuse a společnou konverzaci, která byla skoro stejná, jako za starých časů. A tomu se kurňa říká posun vpřed.

Co se týká dvojčete, psali jsme si. Co se týká dalšího postupu? Ten je neznámý.. Je neskutečný, jak si můžou být dva lidi podobní. A to nenarážím jen na vzhled, ale i na chování, myšlení, styl psaní.. Wrumph. Ještě nevím, co to semnou dělá. Pro své vlastní dobro doufám, že absolutně nic.

abs
Ok, tak tedy další číslo na paškál. Říkejme mu Lucifer. On tak totiž vypadá.. Má o mě cenzurované sny, které mi později vypráví. Co když se jednou stanou skutečností ? :) .. Jsem jen rozptýlení? Netuším. Vadí mi to? Ani v nejmenším:).. Vzrušuje mě? Sakra, neskutečně!!
Co velice nerada říkám, nejlepší kamarád pořád zlobí. Já vážně nevím. Ty dnešní smsky byly kamarádské asi tak jako smsky čerstvě spárované dvojice. A protože jsem mu neodpovídala ve stejném duchu, chová se teď odtažitě. Klasa.

Zajímalo by mě, co je to sakra ve vzduchu za podivný vibrace.

EDIT: Omlouvám se Aylle, ale nejdou mi na její blog vložit komentáře :(
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Aylla Aylla | Web | 5. ledna 2011 v 0:53 | Reagovat

No ale to není možné :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama