Ten avatar je tak krásný, ikdyž se k článku vůbec nehodí

6. ledna 2011 v 18:28 | Haley |  blabla
abs
Začínám zase nějak zlobit. Na školu jsem nešáhla snad od doby kamenné, což se nádherně projevuje na známkách. Nejhorší je ten můj flegmatický přístup. V "běžném" životě vše prožívám až moc, ale podstatné věci, jako to že plavu v polovině předmětů a zatím se mi to nevymstilo jen díky mému nehoráznému štěstí, mě nechávají absolutně chladnou. To, že se místo povinností raději zašívám u nejlepšího kamaráda je snad i zbytečné říkat. Prožívám neskutečnou zimní letargii. Vím jistě, že jediné, co mě probere budou sluneční paprsky. A co vím ještě jistěji? Že až mě proberou, tak rozhodně nebudu marnit čas učením. Takže zase klasa a no stress jako obvykle vážení.
Právě v tomto okamžiku jsem ohromně protivná. A to i sobě samé. Potřebuju basy a elektrické kytary. Bubny a volume up. Let's get high buddy.
Umph, právě jsem přišla na to, že jsem jela autobusem s bazalkou mezi zuby. To je opravdu taková pěkná tečka za dnešním dnem. A to, že řeknu, že mám špatnou náladu, neznamená moji milý kamarádi, že chci dopodrobna řešit z čeho ji tak můžu jít. Já to moc dobře vím z čeho všeho ji mám. A když vám prostě odpovím neurčitě, znamená to, že se vám svěřovat nechci. Kdybych si chtěla nechat rozebírat své pocity, zajdu si za profesionálem, vy přemoudřelí opičáci.
A teď mě vážně moc zlobí Google Chrome. Proč nechce dovolit, abych si upravila výšku videa z youtube ? :(

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kelly Kelly | Web | 7. ledna 2011 v 19:04 | Reagovat

Jo tak s Google Chromem ti neporadím, nemám ho ráda. Na školu taky moc nešahám, hlavně proto, že prostě nemusím nic dělat, jelikož mi přijde, že od září se prostě nic neučíme. Také se už neskutečně těším na jaro a ještě víc na léto, moje normální provozní teplota je totiž +26 stupňů a víc... Přesně, když odpovím neurčitě = nevyptávej se, stejně ti to neřeknu.

2 valleria valleria | Web | 8. ledna 2011 v 18:27 | Reagovat

Tak jo já školu taky v poslední době tak trochu flákám, učím se fakt jen když musím, jinak naprostý ignor xD a to je s více věcma.
Už aby bylo teplo, ale pozitivně mě naladil zpěv ptáčku u nás od včera. To znamená, že se to už pomalu blíží, jupí!
Google Chrom ... to ani pomalu nevím, jak vypadá :D :D
neurčitě, znamená to, že se vám svěřovat nechci ... přesně tak! bohužel znám ale i lidi, kteří odpovídají neurčitě, aby se jich lidi naopak vyptávali, takové to "jsem strašně důležitý"! takový lidi miluju! x)) :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama