Rozpálená - sebe svádí

31. prosince 2010 v 14:36 | Haley |  blabla
abs
" Roztoužená - celý svět ji v očích hoří, malá žena sama v moři "
Já vážně nade všechny české kapely miluju Wanastowi vjecy. Texty v kombinaci s hlasem zpěváka, to je něco neskutečně úžasného.
Samozřejmě, jaký na mě asi může mít dopad, když mi přijde smska s textem z oblíbené písničky: Joo proč si tak krásná? Ne nemohu žít ! Pak na tvou hlavu korunu položím...
Připočtěme k tomu mé měsíční období, dojemný konec Prison Breaku, dnešní Silvestr, ty nádherné oslovení .. A vyjde vám citová atomová bomba. Vážně čekám, kdy dnes exploduju a zaliju celou vesničku přívalem slz. Nebo tak nějak se to říkalo v té pohádce. Žabí princ. Nádherná pohádka, musím si ji zase někdy pustit.

Jako na smilování čekám na příjezd své milované zpovědní kamarádky, která rozhodla, že si letos užijeme vesnický silvestr. A díky bohu za to. Tento rok mi mé vnitřní vibrace nepřipadají příliš vhodné pro městské prostředí. Umps, zase tu z toho dělám bramboračku.

Na závěr vám přeju vše nejlepší do Nového roku. A troufám si říct, že rok 2010 byl pro mě tím citově nejvíc vypjatým rokem dosavadního života. Doufám jen, že 2011 bude přinejmenším stejně takový :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 valleria valleria | Web | 31. prosince 2010 v 17:56 | Reagovat

Já moc na ty české kapely nejsem, jsou to vyjmky v písnička, ale celkově nic moc pro mě :D
A krásný Nový rok i tobě :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama