No tittle

5. prosince 2010 v 11:58 | H. |  blabla
abs

Dokončená zamnou. A co je přede mnou?
Nechci být nějak melancholická, ale všechno mi už připadá zbytečný. To je nejhorší, takový pocity, kdy si myslíte, že je něco za vámi a přitom jste se z toho vlastně neotřepali.
Asi za tři týdny se stěhuju. Těším se. Čeká mě vlastní pokoj a postupem času i vlastní koupelna a kuchyň. Haha, k čemu zrovna mě bude kuchyň? Ale jak říkám, až postupem času, nejdřív nás čeká kvanta oprav.
Nemá cenu sypat tu svoje deprese, ikdyž mi připadá, že tenhle blog slouží jen na vypsání se z nich. Ale já je mám, tak co už s tím. Jsem asi hodně naivní člověk, když si myslím, že přestěhováním do jeho vesnice se něco změní? Ano jsem. Všichni mi ho vždy vymlouvali, říkali, že jsme každý na jiné úrovni, že mi akorát ublíží. Blabla, stejně vím, že z větší části to byla jen moje chyba. A to nejsem člověk, který by se někoho zastával. Mým zvykem je svalovat vinu na druhé. Přiznejme si to. Ale tady nemůžu. Jsem ledová královna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 valleria valleria | Web | 11. prosince 2010 v 11:58 | Reagovat

Podobné pocity mám dost často, to je koloběh života xD Budeš se stěhovat?? Á závist. Opravdu, já chci taky :( Něco by se určitě změnilo.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama