Ironické okénko, kulturní vložka sebelítosti.

21. prosince 2010 v 20:03 | Haley |  blabla
abs
Všechno se zase nějak zamotává. Já nevím. Teď by přece měla být uvolněná vánoční atmosféra ne? 
Nevím co chci, ani co si můžu dovolit chtít. Proto pro jistotu kazím vše co jde. Jaká klasika.. Náhodou se tak koukám do menu na blog.cz a vidím, že téma týdne je bolest na duši. To je vskutku neskutečná ironie. Muhehe.

Vážně, položím vám otázku, kterou si klademe všichni. Proč jsou ty mezilidské vztahy tak složité? Měli by jsme se poučit od zvířat. Ty se prostě spáří a hotovka. Haha, relax, to byla silná nadsázka.. Jeden by ani neřek, co všechno může způsobit taková ostříhaná ofina. A přitom jsem si zase tak pěkně zvykla na kamarádský vztah.

Abych tak shrnula novinky posledních dnů. Jsem přestěhovaná. Začínám si pomalu zvykat, ikdyž každou chvíli nemůžu něco najít. Obalem od čoček počínaje, deodorantem konče. V pokoji se ale už cítím dobře a dnešní noc jsem i normálně spala. Až na ty divoký sny, které se mi zdály třikrát v kuse.

Neustále se tu potýkám se stínem toho o němž vám neříkám (ex). Podle posledních zpráv ho prý potěšila moje blízkost. A já teď nevím, jestli mít depku kvůli němu a nebo kvůli tomu ve třetím odstavci. Je to fakt smutný, když už ani nevím, proč mít depku.

Chápejte, ta moje ironická sebelítost mě vlastně strašně baví. Takže no stress. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 LaRhette LaRhette | Web | 23. prosince 2010 v 19:25 | Reagovat

Ironická sebelítost je mi taky hodně blízká, musím se ji snažit omezit :D. Pobavil mě náhled do života zvířat, je v tom kus pravdy.
Z toho, že čas od času něco nemůžeš najít, si nic nedělej. Já mám pořád stejný pokoj, stejně ale mám problém cokoli najít. Holt mám všude bordel jak v tanku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama