Listopad 2010

•• Prison Break ••

28. listopadu 2010 v 19:56 | H. |  Movies/Serials
Prison
Permanentní akce, neustálé zvraty, přitažlivé postavy, zajímavý příběh. Skvělé hlášky. U člověka mé povahy se to rovná absolutní závislosti :). 
Kuriózní je, že dokud jsem neviděla první díl, celý seriál jsem nesnášela. Považovala jsem ho za klasickou americkou zhovadilost, bez nápadu. Prostě jen nějaký komerční výgrcek. Jak moc jsem se spletla :P.
PB
Děj seriálu nebudu popisovat, zajímal by mě ale váš názor. Jste fanoušci jako já, nebo sdílíte neutrální či dokonce záporný postoj ? Tak do toho papi ! :D

14.11.2010

14. listopadu 2010 v 11:42 | Haley |  blabla
i wanna

Bože, jak já nesnášim ty reklamy, které mi vždy nastrčí pod nejnovější článek. Komu to cpou ? Komu myslí, že tím prospějou? Absolutně to narušuji celkový estetický dojem ze stránky. A nebo to možná moc hrotim.
Zase jsem se pěkně dlouho neozvala což. Měla jsem nejspíš moc práce se sledováním Zoufalých manželek a sexu ve městě, chozením do školy, psaním na icq, účastní na prodloužené, sebeužíráním se, mazáním starých smsek, utíráním prachu, neučením se, drbáním lidí ve svém okolí apod. nesmyslých činností. Teď si tu sedím s maskou na xichtě a s pocitem, že na mě něco leze. Jsem srab a teploměr si nevezmu. Jen takový zajímavý zážitek vám povím. Jako každý nedávno dovršený sedmnáctník, byla jsem na lékařské (sedmnáctileté) prohlídce. Miláčci, nevím, jestli je to tím, že patnáctiletá prohlídka byla dávno a já už si nepamatovala její průběh, ale něco tak ponižujícího jsem dlouho nezažila. Od hořekování sestřičky, že mám neměřitelný tlak (89/49, chápu, ale bylo to tak odjakživa), až po stupidní a nepříjemné dotazy. Yes ! velice se těším na tu devatenáctiletou!
Ale na co se opravdu neskutečně těším (!!!), je sedmý díl HP. Tušim že ve čtvrtek jsem si pouštěla přímý přenos z Londýna a červeného koberce (Helenka, Lucius, Voldemort, Ron, klasicky mi ale chybí Sirius).
hp
Emmě nikdy neodpustím ty krátké vlasy. Protože vážně nepochopím, jak se může někdo takhle dobrovolně nechat doprčit. Já osobně bych se svých dlouhých vlasů nikdy nevzdala :)
avatar z layfor.blog.cz :)