Suit up (dance lessons)

31. října 2010 v 9:45 | Haley |  blabla
abs
Tak moc se vyžívám v článcích bez pointy a vlastní sebelítosti, že jsem se s vámi ani nepodělila o zážitky z tanečních!
Jako každý sextán (druhák, či cokoli jiného) jsem se samozřejmě vesele přihlásila. Copak bych si mohla dovolit neumět tančit ?!?. Ne. Jako obvykle se celé to domlouvání neobešlo bez potíží, na datum placení jsem si totiž vzpomněla týden po splatném termínu. Haha. Nicméně jsem člověk aktivní (haha) takže se ode mě pořadatelé dočkali velice zmateného a zoufalého telefonátu, kterým se vše vyřešilo. Nicméně, to se stalo už dávno, přejdeme k samotným hodinám...

Já nevím. Je to skvělé. Na jednu stranu. Je to zábava. Ale. Mám to ráda.

Bod úrazu ale přichází, pokud netancujete s vhodným partnerem. Nevhodný partner se pozná tak, že vám bez přestání dupe na nohy (Opravdu dupe, ne jen šlápne), neomluví se, dělá sloní kroky, takže mu na nestabilních podpatcích absolutně nestačíte, je rudý a zpocený jak to prase, v návalu nervozity vám začne vyčítat, že jste se nedotočila. Takže milánku! To tak leda nasrat;). Já v takovýchto situacích zcvaknu zuby k sobě, abych ho neobdařila jedním ze svých parádních záchvatů vzteku a radši přestanu absolutně komunikovat. Takovýho patner ještě položí dalších 6 zbytečných otázek, než mu dojde, že já už mu vážně neodpovím.

Pokud ovšem tančíte s dobrým partnerem, který je schopný si ze sebe dělat srandu, odpustit vám případné spletení kroku a v podstatě se s ním můžete smát a povídat si celý tanec, tak si taneční zamilujete :). A to zmíněný partner nemusí být ani dobrý tanečník.

Já se ve své krátké taneční zkušenosti (od září) potkala na parketu jen s jedním špatným partnerem. Takže mám buď neskutečné štěstí, nebo to ještě všechno přijde. :))
V pátek mě čeká prodloužená. Přejte mi štěstí :)).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kelly Kelly | Web | 31. října 2010 v 10:03 | Reagovat

Přeju hodně štěstí:-) Já jsem do tanečních nechodila, občas toho lituju, ale na druhou stranu jsem byla ušetřena těch trapně-nepříjemných situací.

2 valleria valleria | Web | 31. října 2010 v 12:09 | Reagovat

Doma mi to stále připomínají, ale mě se tam nechce xD Jsem neschopná, akorát bych se tam ztrapnila, na to mám i jiné okamžiky, takže radši ne, já to přežiju bez toho xD Ale každopádně tobě přeju úspěšné procházení s dobrými partnery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama