Článek o ... ?

26. srpna 2010 v 10:40 | Haley |  blabla
abs

Důvod Haleyny dlouhé nepřítomnosti ?
... V neděli jsem odjela za kamarádkou, předpokládaný návrat byl středa. Díky ní mám parádně doby/ité baterky! Vážně, psychicky se cítím úuplně skvěle :). Teď sice píšu jak nějaký psychouš, proč bych se neměla cítit psychicky skvěle že ? ..

AAaa !! Jednu vadu na kráse duše i těla jsem bohužel našla. Nachází se na pravé straně mého spodního rtu. Je to nechutný opar, díky kterýmu vypadám, jako bych byla napůl černoch s albínským syndromem, kterýho zmlátily v nějakym oplzlym baru a do pysků se mu dostala infekce. No ale vážně !!!!

Hysterie pomalu prosakuje na povrch, musím dýchat. Ten opar se prostě nemohl objevit v době, kdy jsem 72 hodin v kuse ležela v posteli a nevylezla na vzduch. Kdy můj nejlepší kámoš byl počítač a v něm série asi tří seriálů. Ne. A proč ? Protože je můj.

Takže ikdyž bych dnes potřebovala vypadat jako vybroušený diamant, budu oslňovat jako hnědý uhlí. No stress, uhlí je potřeba, např. na topení v kamnech.
Takže můžu doufat, že třeba ta osoba tak na pět hodin dočasně oslepne ;).

Mimochodem jsem vás poctila dalším článkem o hovně, pokud jste to ještě nezaregistrovali. Vážně, jsem na články o hovně mistr. Asi si dám inzerát do novin a budu je psát na zakázku.
Mladá, perspektivní pizdička se zálibou v blogování nabízí všem duševně vyšinutým lidem článek o hovně. Cena dohodou.
Taky se mi líbí kombinace kopretin a oparu. Ten krásný avatar z layworld.blog.cz
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 valleria valleria | Web | 26. srpna 2010 v 11:00 | Reagovat

He xD tou metaforou si mě opravdu pobavila, ale jsem si jistá, že tak hrozné to není xD a koneckonců, má tak trochu dojem (je-li ta osoba mužského pohlaví, což zřejmě ano), že je to stejně nezajímá, vždy to zajímá jen toho člověka, kterému se to stalo, ostatním je to jedno xD ale ty to zvládneš, jak si řekla, uhlí je třeba xD
whoa, poslední odstavec mě dostal do stavu neuvěřitelného smíchu xD klidně bych si tě najala, akorát ty moc dobře víš, že já takové články zvládám sama taky docela s přehledem xD

2 Monyszek Monyszek | Web | 26. srpna 2010 v 12:44 | Reagovat

Měla jsem podobnej opar..:D ani jsem kvůli tomu nešla do školy...:D jeden den normální opar, to bude  v pohodě..:D a přes noc mi ty rty napuchly a já byla jak černoch..:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama