Srpen 2010

Pam pam pidam pam, dám si ruce do kapes

31. srpna 2010 v 11:21 | Haley |  blabla
abs
Pam pam pidam pam, neštěkne po mě ani pes.
Začínám si vážně myslet, že je rubrika blabla přetížená. Vždyť já jinam ani nepíšu. Ikdyž zase, články o hovně můžu těžko zařadit do People nebo Instyle.
Začínám mít zase averzi na opačný pohlaví. No vážně. Zajímaly by mě mé současné vyhlídky. Na jednu stranu jsem ráda, když nevím na čem jsem. Nehrozí, že se nudím. Ale musí to být tak nějak vyvážené, abych si připadala dobře. Momentální stav mě silně nebaví. Otravuje mě. Zase se nacházím ve fázi, kdy mi mobil přirostl k ruce a mozek nezajímá nic jinýho, než jestli mi přišla smska. A ikdyž je to hluboko pod mojí úroveň, těžko s tím něco nadělám.
Ale začínám se sebe opravdu děsit. Vždyť já dnes byla špatná z toho, že mi v šest ráno nezvonil telefon. Aby jste aspoň trochu chápali, to se většinou vyřízený objekt vrací z akce a jeho opilá hlava ťuká moje číslo do telefou. A to je přece krásné. A jak se něco stane pravidlem, opravdu se mi nelíbí, když to přestane.

6. řada - behind the scene ! (Rotch)

30. srpna 2010 v 14:50 | Haley |  Instyle
Micínek můj nejúžasnější ♥ .. Jak se tam vzadu krásně směje ! .. Umph, však vy víte :)) Enjoy :)
abs

... A udělám z nich schody do nebe

28. srpna 2010 v 21:16 | Hale |  blabla
abs
Točitý schody mě vždycky fascinovaly. Jednou je i já budu "vlastnit" :P. Mimochodem, stojím na špičkách, proto ty prsty jako žába :P

Díky, díky

28. srpna 2010 v 11:13 | Haley |  blabla
Říkal že seš dobrá, prej by tě šukal. A máš hezký nohy.
( !!! )
Jinak to byl fajn večer :))). Není uplně špatný, když vás lidi poznávají.

Článek o ... ?

26. srpna 2010 v 10:40 | Haley |  blabla
abs

Důvod Haleyny dlouhé nepřítomnosti ?
... V neděli jsem odjela za kamarádkou, předpokládaný návrat byl středa. Díky ní mám parádně doby/ité baterky! Vážně, psychicky se cítím úuplně skvěle :). Teď sice píšu jak nějaký psychouš, proč bych se neměla cítit psychicky skvěle že ? ..

AAaa !! Jednu vadu na kráse duše i těla jsem bohužel našla. Nachází se na pravé straně mého spodního rtu. Je to nechutný opar, díky kterýmu vypadám, jako bych byla napůl černoch s albínským syndromem, kterýho zmlátily v nějakym oplzlym baru a do pysků se mu dostala infekce. No ale vážně !!!!

Hysterie pomalu prosakuje na povrch, musím dýchat. Ten opar se prostě nemohl objevit v době, kdy jsem 72 hodin v kuse ležela v posteli a nevylezla na vzduch. Kdy můj nejlepší kámoš byl počítač a v něm série asi tří seriálů. Ne. A proč ? Protože je můj.

Takže ikdyž bych dnes potřebovala vypadat jako vybroušený diamant, budu oslňovat jako hnědý uhlí. No stress, uhlí je potřeba, např. na topení v kamnech.
Takže můžu doufat, že třeba ta osoba tak na pět hodin dočasně oslepne ;).

Mimochodem jsem vás poctila dalším článkem o hovně, pokud jste to ještě nezaregistrovali. Vážně, jsem na články o hovně mistr. Asi si dám inzerát do novin a budu je psát na zakázku.
Mladá, perspektivní pizdička se zálibou v blogování nabízí všem duševně vyšinutým lidem článek o hovně. Cena dohodou.
Taky se mi líbí kombinace kopretin a oparu. Ten krásný avatar z layworld.blog.cz

Malebné Burano

18. srpna 2010 v 12:25 | Haley |  Trips
Mám pro vás další kousek skládačky z mé milované Itálie. Burano je ostrov ležící v Benátské laguně, známý hlavně díky úchvatnému krajkářskému umění. Mě ale víc než krajky okouzlila celková atmosféra ostrova. Něco jsem se snažila i vyfotit :)
abs

Protivný holky nemá nikdo rád

15. srpna 2010 v 15:42 | Haley |  blabla
A ty zdepkařený už vůbec ne. Zase jednou se dostavilo krizový období. Krizově nejkrizovější. Nemám náladu na lidi, jediný na co se zmůžu je věčně spát. Mám spavou nemoc asi fakt. Jinak totiž nechápu, jak je možný, že si po deseti hodinách spánků připadám jako bych spala jen hodinku a měla přinejmenším po maratonu.
Včera jsem se z té věčné únavy málem zklátila na bowlingu. Co sakra budu dělat až přijde vstávání v šest hodin ráno.
Víte co je fakt tragický ? Že já si prázdniny momentálně nejvíc užívám u sledování HIMYM a Zoufalých manželek. To asi samo o sobě vypovídá dost o tom jak jsem zoufalá. Z každé akce se těším domů, vypadám jako milion let stará mumie a kamarádky se na mě čím dál tím víc šklíbí, protože ony zřejmě nikdy krizi osobnosti nezažily. Nesnášim je za to, že se nedokážou vciťovat.


No bráávo

8. srpna 2010 v 20:03 | Hale |  blabla
i wanna
Děcka pozorte. Cestovatelka je doma. Opravdu doma. Po měsíci stupidního cestování. Neříkám, že jsem se měla špatně, to rozhodně ne. Ale přece jen už jsem doma ráda. Chybělo mi takové to domácí žvýkání.

Nevím, jestli jsem uplně OK, ale chytl mě obrovský uklízecí fanatismus a tak vyhazuju krámy a krámy, přeskládávám věci z poliček, uklízím v kosmetických taštičkách a tak celkově odbordelovávám svoje doupě. Bohužel, jak to tak u mě bývá, zatím jsem udělala víc škody než užitku. Jedna polička je sice precizní, ale vznikl z toho bordel na těch třech dalších, stole a dokonce podlaze. Komu jsem si myslela, že tím prospěju?
Nejvíc, ale nejvíc mě těší celý nadcházející týden, kdy mám naplánováno plno akcí, meetingů, nakupování a zítra vážení, zítra chceme jít s K. fotit. Jednou už jsme takhle amatéřili, já si většinou hraju na modelku, ona kolem mě poskakuje s fotákem. Pokud bude slunečno, ne oblačno.

"ROTCH" with lucky fan

7. srpna 2010 v 11:08 | Haley |  Instyle
On the set of S6 ??? Really ? Z natáčení šestky ? Hotch a Rossi na place s fanouškem ?? Oooooo chci to taky !!!!**
ROTCH

Za devatero horami a lesy ..

4. srpna 2010 v 20:02 | Haley |  blabla
Žila byla, kdesi na území ČR jedna neobyčejná pizdička. Zvláštnost té pizdičky spočívala v tom, že pobrala všechnu hloupost a naivitu světa. Jako bonus se ráda trápila. A proto, když už jí bylo hej, znovu se hned uvrtala do problémů. Tyto problémy samozřejmě vedly k upadání do depresí a naprosto zytečnému trápení.
... Ta pizdička se jmenovala Haley.

Toť o mém dnešním dnu, který by byl naprosto úžasný, kdybych se konečně probrala :). A proto že jsem tragédka, svěřuju se blogu v domnění, že mi to pomůže :)))

... Takže pro dnešek s pánem bohem.


But I can't see you every night, free

1. srpna 2010 v 20:56 | Haley |  blabla

Chceme Kurta, ostatní do hnoje !!
.. Řekla si koza a myslela, že jí je fajn.

Pili jste někdy zázvorovej čaj ? Já jsem do něj po pěti locích zamilovaná. Obecně jsem čajový maniak. Zkuste mi ráno nabídnout kafe nebo snad cokoli k jídlu. Vyzvrátim vám to do pěti minut. Můj žaludek je schopný fungovat až tak od devíti, spíš o půl 10. Díky tomu jsem se naučila pít právě čaj.

Jste taky čajoholici?