Září 2009

Patrick Swayze 'In Memoriam'

17. září 2009 v 20:06 | Phoebe |  People
14.9. 2009 prohrál dlouholetý boj s rakovinou Patrick Swayze, americký herec a tanečník, který se nám všem dostal pod kůži hlavně filmem Hříšný tanec.
Je zbytečné říkat, jak moc to zasáhlo celý svět, i přes jeho špatné zdraví... Pojďme si stručně připomenout život tohoto lamače ženských srdcí;)

Patrick Wayne Swayze byl synem známe tanečnice a choreografky Patsy Swayze a už od dětství se pod jejím dohledem věnoval pohybové průpravě.
Profesionální uměleckou kariéru zahájil díky Disney v show Disney on Parade. Upozornil na sebe ale až na Brodway, kde v muzikálu Pomáda ztvárnil ústřední postavu Dannyho.

Prošel si pár televizními a menšími filmovými rolemi, až nastal zlom v jeho kariéře. Role Johnnyho Castlea v muzikále Hříšný tanec mu padla jako na tělo ulitá;). K této příležitosti nazpíval i píseň 'She's like the wind'.

Určitě si ho také pomatujeme z filmu Bod zlomu, kde si zahrál záporňáka se skvělými svaly Bodhieho, nebo po boku Whoopi Goldberg v komedii Duch.

Patrick byl několikrát nominovaný na Zlatý Globus a to za filmy: Tři muži v negližé, Duch, Hříšný tanec.

Ve svých 57 letech podlehl rakovině slinivky...

Čekejte mě brzo zpátky:)

16. září 2009 v 20:02 | Phoebe
Dlouho předlouho jsem se tu neobjevila. Pravda, mých pár posledních týdnů na blogu jsem psala samé pesimistické a nespokojené články, muselo to otravoat, já vim, já vím.
Chtěla jsem se vyléčit a potom zase začít znovu, zkusit život i bez psaní každého svého názoru... Inu, moc úspěšné to nebylo:)

Neslibuji vám lepší články, mám teď horší nálady než kdy dřív xP Přesto budu ráda, když se opět zase stavíte a zanecháte třeba komentář;)

Jak říká nadpis, čekejte mě už brzy;) (zítra?)

AAAAaaano a neodpustím si nějakou tu malou rekonstrukci;) V prvé řadě byc se mohla přestat ukrývat pod nick;)