Červenec 2009

Říkejte mi prosím intelektuální děvka

29. července 2009 v 17:05 | Phoebe |  Zážitky malé Phoebe
A nebo raději ne...
Jen vám slibuji, že už nikdy nebudu pít. Nikdy se už neopiju tak, abych potom nevěděla co dělám. To opravdu v mém případě nedopadá vůbec dobře.

Asi jsem zamilovaná... Je strašný to říct takhle nahlas a vědět, že je to předem prohraná bitva. Na co si to hraju? Vždyť já s ním ani nechci žádný vztah.

Nesnášim ho, ale zároveň..nevím co.. Jako by nestačilo, že jsem ho ve stavu největší opilosti poslala do pr****

..tak, teď se semnou nebaví, takže jakýpak copak.

Jsem tu, abych vás obšťastnila novým, nesmyslným článkem, přesně tak, jak to umím jen já

18. července 2009 v 15:19 | Phoebe |  Zážitky malé Phoebe
Poslední dobou neumím psát... Neumím se už ani vypsat ze svých pocitů. Zakrněla jsem. Zkrtátili se mi mozkové závity. (Zkrátili se mozkové závity?? Můžou se takové mozkové závity zkrátit?)

Chci být milovaná, chytrá, dlouhovlasá. Chcete taky? Kdo by to nechtěl:P
Jsem melancholická? Prý ne... Prý jsem sangvinik. Kdo jsou, že toto můžou tvrdit? Byly v mé duši?

Chtěla bych ulitu. Domeček, do kterého bych se mohla kdykoli schovat. Nebo aspoň soukromý pískoviště. Jak snadný je strkat hlavu do písku. Ikdyž, jak nad tím tak přemýšlím, je to snadný jen obrazně.
Nebaví mě se na každé fotce usmívat. Nesnášim to stupidní sýýýýýýýr. K čemu takové fotky jsou? Jak si můžu připomenout ty zvláštní momenty zachycené v nečekaném okamžiku, když se budu všude stupidně křenit a budit tak křečovitý dojem?

Objevila jsem další psychický nedostatek. Trpím nedůvěrou k opačnému pohlaví. Už je nechci a přitom po nich tak moc toužím... Tak a narazila jsem na kámen. Došla mi slova a nová, podrobně popisující mé úskalí už nenacházím

Nechcete mi napsat, co si potřebuji koupit? Konečně jsem dostala jistý finanční obnos, ale naprosto mě nenapadá, jak ho využít. Chybí mi tolik věcí, že nevím pro kterou se rozhodnout. Opět další z mých nesnesitelných vlastností.

Fotka vzbuzující ve mě rozporuplné pocity. (Nultý poledník - Londýn)

Víte co mi vždy zpraví náladu? Budit s Nej ve dvě, ve tři ráno své spící spolužáky a přátele. V tuto hodinu bývají tak zmatení, že vám skoro i uvěří, že vůbec nejste Phoebe, jak vás na začátku telefonátu zmateně oslovují, ale jejich černé svědomí:P

Jsem zoufalá, když ochytávám krabičku od čokolády z Paříže v jakési agonii a touze navštívit tohle úžasné město? Proč já se vlastně neučim francouzsky? Beru to jako hrubý nedostatek a informuji o tom soudruha zhora.


Omlouvám se, za nejzmatenější článek v historii tohoto blogu, ale věřte či ne, asi jsem se zase naučila vypisovat pocity:))

Je to jako dlouhý nádech před skokem do vody...

15. července 2009 v 10:50 | Phoebe |  Zážitky malé Phoebe
Zdravím krásky;)
Užíváte prázdnin? Doufám že pořádně:) ...
Předevčírem jsem potkala ,,svého'' cyklospolečníka z rozlučáku:P Potkávala jsem ho sice i ve škole (značně jsem trpěla) ale o prázdninách to tak nějak vyšumělo, oddechla jsem si že mám pokoj a prostě tak nějak klídeček. Ale před dvěma dny jsme byly s nej ve městě, zaujatě jsme o něčem diskutovali a ona mě najednou chytla a nasměrovala a heleďme, asi 20 cm ode mě seděl na zábradlí zmiňovaný ''kamarád''. Opálenej, usměvavej, sladkej:)) Pozdravil mě tím svým ahoj "Phoebe" a mě se vrátili vzpomínky, tak jsme s nej rači zamířili uplně na druhou stranu, na náš oblíbený kousek trávy:P Jooou, a to máme za chvíli další ,,spářku" (Tak nějak se těšim, idkyž předpokládám, že už se to opakovat nebude)

Ještě stojí za zmínku, že v celé brněnské olympii i Vaňkovce jsem nenarazila na nadkolenky. V podstatě sem se už vyvztekala, ale víte jak;)

Mějte se krásně:) Phoebe

Při rozdávání naivity jsem si asi stála frontu dvakrát

8. července 2009 v 11:32 | Phoebe |  Zážitky malé Phoebe
Jsem totiž nepoučitelná a zase jsem čekala něco víc, než bylo třeba. Nebudeme víc šťourat do vosího hnízda.. obraťme list

Zkuste strávit víkend se svou novou nevlastní sestrou (jako bych těch sourozenců už neměla nad hlavu) mimo civilizaci a bez jakéhokoli vhodného místa k úkrytu. Ještě jsem zapomněla podotknou - s umravňujícími pohledy a tiše šeptanými příkazy od vaší drahé chlebodárkyně.

V podstatě, má nová ,,sestra'' se na mě pořád usmívá, je sladká jako med. bohužel, jen po dobu, když se na ni dívám. Stačí pohled jinam a zpátky a přistihnu ji skoro se znechuceným výrazem směřujícím na mou osobu...

Vím, že jsem mohla zatnout zuby a místo dvou hodin, které jsem strávila u knížky zalezlá v pokoji se měla jít rači dolů přetvařovat a hrát si na šťastnou rodinku. Ale já se prostě potřebovala aspoň těch 120 minut chovat jako nevděčný spratek a aspoň tak dát najevo nějakej vzdor.
Vím, chabej způsob, příště budu víc taktizovat:P

Zítra razím směr moravská metropole Brno:) Se Zrzkou se jdeme kulturně vzdělávat - Palace Cinema - Public Enemies - Johnny Depp a režisér Michael Mann:)

Cestu máme tak geniálně namyšlenou, že nám ještě zbyde dostatečně času k nákupům. Uf, jak já potřebuju kolem sebe davy lidí. Už mi to vážně chybělo

Za půl hoďky budu se svými nervy vyvalená na zahradě v nejbližší vesnici, a s mou moderní babičkou budu probírat poslední vydání britského VOGUE. Jejda, jdu si aspoň vyčistit zuby:P

Phoebe

Maličkosti, bez kterých se neobejdu:)

7. července 2009 v 13:06 | Phoebe |  Zážitky malé Phoebe
Maslím, že to nepotřebuje moc vysvětlení;)
Rajčatová maska pro mastnou pleť, léky na alergii, řasenka od Rimmelu, fotka holek z KB a naším biologářem:)) - trošku můj talisman, make-up od maybelline, vůně Kate Moss, Light Blue od Dolce & Gabbana, lesk na rty, mobil, pár prstýnků z milionu, které nosím, čočky, pár náramků z milionu a moje MPtroska pendolíno:)

Helena B. Carter

6. července 2009 v 17:39 | Phoebe |  People
Můj dotaz zní: Kdo by neznal Mrs. Lowett?
Tahle rozkošná herečka musí určitě patřit na seznam mých oblíbených osobností. Nevíte proč? Pojďme si ji blíže představit!


Měla jsem tak náladu na dlouhý vyčerpávající článek plný rozmanitých fotografií ale..

5. července 2009 v 10:18 | Phoebe |  Zážitky malé Phoebe
internetový server poskytující blogování se zase rozhodl dělat mi naschváli a nechce mi uložit fotky. Jestli se to rychle nezpraví budu opravdu nepříjemná. Jako by nestačilo, že mám v kuchyni horu nádobí z našeho nočního vaření - smažení. No jo, ono je to opravdu to nejlepší co můžete s kamarádkou dělat když se nudíte. Hlavně že jsme v jednu ráno jedli palačinky. Vůbec jsme už předtím nebyly přejezený z pizzy a kdovíčehovšeho ještě:)

Du se vrhnout na nádobí a u toho se společně modleme za fungující webové stránky

Haley's corner

4. července 2009 v 10:00 | Haley
Staré zážitky malé Phoebe která už zatím vyrostla v o rok starší Haley


The Globe

4. července 2009 v 9:52 | Haley
People
Zajímaví lidé, dechberoucí skutečnosti, historická fakta i bezvýznamné celebrity

Někdy vezmu papír a tužku a výtvory nastrkám do této rubriky

Mé hloubavé články, postřehy, módní čičoviny, hudba i naprosto jiné věci (tak trochu blešák)

Nepostradatelná součást mého života

Trips
Místa, která jsem navšítívila a na která jen tak nezapomenu :)


Keira Knightley - Coco Mademoiselle, Second campaign, Poster

2. července 2009 v 10:18 | Phoebe
Keira se stala tváří parfému i tento rok a my se tedy můžeme těšit na novou kampaň:) Zatím se světu představil plakát a já myslim, že je opravdu povedený.

Vogue Nipon December 07 - Julia Stegner - "The Life Style of the Rich and Famous"

1. července 2009 v 10:33 | Phoebe
Editorial jsem objevila u wewe a u prohlížení jen slastně povzdechla:) Dostal mě svým erotickým nábojem, jiskřivým nádechem a mírně vtipným názvem.