Červen 2009

Hořká chuť času - I.díl

14. června 2009 v 17:09 | Phoebe |  Povídky
Tak jsem tu s prvním dílem své malé, hloupé povídky:) Můžete se začíst, můžete ji ignorovat

Pomalu odbíjela 5. hodina odpolední. Zašlý mosazný kostelní zvon jen nejistě oznamoval změnu času... William Bacon vystoupil na špinavém malém nádraží plném lidí nevalného vzezření. Jeho na míru šitý kostkovaný oblek, buřinka a brýle s kulatými obroučkami se prapodivně vyjímaly mezi ošoupanými dlažebníci kostkami. Znovu zašmátral v kapse a vytáhl pracovní smlouvu spolu se zmačkaným dopisem. Dal se do čtení, jak to během pár uplynulých hodin udělal již nesčetněrát. Váhavým krokem se vydal na místo, kde měl navázat nový pracovní poměr..
Čím více se dostával do středu města, tím méně se mu v něm líbilo. Pohled na souložící páry ve špinavých rozích, hystericky ječící ženy nebo opilé muže s nabitou zbraní v ruce mu na kuráži zrovna nepřidávalo. Třepajícími se prsty si zapálil cigaretu. Dlouhé potáhnutí mu přeci jen projasnilo hlavu a uklidnilo nervy. Vzpomněl si na Cecillii. Na její hebké, rozpálené tělo, které ještě před pár dny svíral v náručí. Touha po jejích pevných ňadrech a nebesky modrých očí ho poháněla kupředu...
Konečně stanul před bránou, jejíž nápis mu oznámil, že je u cíle. Mosazná cedule, která hlásala, že se nachází u Olafsenovi ocelárny se zlověstně pohupovala ve větru...

Z mé dílny

7. června 2009 v 10:39 | Phoebe |  Instyle
Fashion Maniac

Vanessa Paradis

6. června 2009 v 9:20 | Pheobe |  People
Vanessa se díky své kulturně založené rodině snadno dostala k divadlu a hudbě. Už jako čtrnáctiletá vydala svou první gramofonovou desku. Do podvědomí lidí se zapsala písní Joe le taxi, kterou složil Franck Langolff. Song měl velký úspěch a v roce 1987 s ním ve francouzských hitparádách porazila i Madonnu.
Neméně úspěšně vstoupila Vann i do filmového světa, kde jako herecká naděje získala rázem nejvyšší herecké pocty, Césara 1990 a Cenu Romy Schneiderové. Nenechte si ujít její roli Matyldy Tessierové, jejíž kritický postoj vůči středoškolskému profesorovi se promění v obdiv a utajovanou lásku, v melodramatu osudového vztahu Sňatek bez domova.

Její popularitu a dívčí půvaby, v nichž se mísí dětská nevinnost s koketní smyslností, využila i slavná Chanel pro reklamu na nový parfém Coco.

Ze vztahu s americkým hercem Johnnym Deppem, se kterým žije od roku 1998 dodnes, pochází dcera Lily-Rose Melody Depp (narozená 27.5.1999 nedaleko Paříže) a syn John Christopher Depp III.(přezdívka Jack), (narozený 9.4.2002 taktéž nedaleko Paříže). Žijí na různých místech, ale nejčastěji v jižní Francii, kde se v klidu věnují dětem a kde mají pokoj od novinářů.

Diskografie:
2007 - Divinidylle
2000 - Bliss (CD mi došlo asi před 14-ti dny:))
1992 - Vanessa Paradis
1990 - Variations sur le même t'aime
1988 - M&J

Nemáte prosím oheň?

3. června 2009 v 8:13 | Pheobe |  Instyle

Celorepublikově řešený problém. Cigarety škodící našemu zdraví, zanášející naše plíce a ochuzující naše už tak nepříliš tlusté peněženky.
Já jsem tedy dlouho nekouřila. Jednu dobu jsem si připadala závislí a silně mě to znepokojilo, tak jsem rači přestala:)

Ale vždy, když vidím nějakou šik ženu, na vysokých podpatcích a s dlouhou, úzkou cigaretou ve rte, připadá mi to nesmírně sexy.

Voalá, temné oči pod kšticí oříškových vlasů, spadajících v jemných loknách do půli zad. Ruka s karmínovými nehty zvedá cigaretu k plným, temně rudý rtů, a labužnické potáhnutí prozrazující, že ona naznámá je jistě velká požitkářka.

Toť promluvila má fantazie:) Už několikrát jsem přemýšlela, že s kouřením zase začnu, občas, že si dám uklidňujícího ,,čmouda''

Jak je to s vámi? Kouříte? Často? Rády? Připadáte si s cigaretou sexy?

Stručný pohled na dno študákovy duše

2. června 2009 v 19:20 | Pheobe |  Zážitky malé Phoebe
Stručně a jasně řečeno, mám depku. V podstatě spíš megaaadepku. Nepřipadám si dost chytrá, hezká, schopná, prostě podprůměrná. Zase nějaký krach mé osobnosti...
Nic se mi nějak extra nedaří, ve škole mě to neuvěřitelně nudí. Co ve škole, i v tomhle městě, v téhle republice.
Netušim, co si oblíkat, jak se malovat. Jak se tvářit, či jak se chovat. A víte vy čm to vším je? Ne? Tak já vám to povím. Já k sobě potřebuji drahou polovičku. Ano, jak drobný problém. Jenže, kde toho správného muže sehnat? Že by se v tomto státě snad vyskytla nějaká evoluční chyba? Proč si všichni ti rádoby páni dokonalí jen stále na něco hrají, přetvařují se, dělají se lepšími než jsou. Nemají svůj názor, svůj styl a postrádají snad i jakoukoli vlastní osobnost...
Chci toho snad tak moc? Já už mám pokrk těch zamindrákovaných puberťáků, kteří se dokáží jedině vytahovat před kamarády, flusat na každym rohu, ale když má přijít na věc tak skutek utek... pffffffffff
Nevím, jestli snad budu do konce života jen hloupě snít a dumat, co dělám špatně, že vždycky narazím na hňupa...

Nejsladší Vlada

1. června 2009 v 17:49 | Haley |  People
Co se týče modelek, mezi mé nejoblíbenější patří i tahle štíhlunká, 178 cm vysoká ruska, Vlada Roslyakova:) .. Já nevim, životopis snad není třeba. Just look :))